هفته ی آینده هواوی انر۹ در رنگ مشکی عرضه می شود

[ad_1]
آنر9

هفته ی آینده هواوی انر۹ در رنگ مشکی عرضه می شود: امروز در خبری شاهد تایید هواوی از عرضه نسخه مشکی رنگ انر ۹ در هفته ی آتی بوده ایم. همانگونه که خبرها نشان می دهند هواوی انر۹ از هفته ی آینده در سراسر جهان عرضه خواهد شد . ۱۸جولای زمان دقیق ارائه شده برای انر ۹ مشکی می باشد . اگر بخواهیم به صورت اجمالی در مورد گوشی های سری انر هواوی بررسی کنیم باید بدانیم این گوشی ها علاوه بر مشخصات خوب از قیمت های مناسبی برخوردار می باشند به صورتی که توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جلب نمایند.

هواوی آنر9پیش تر قرار بر این بود که این گوشی در رنگ های خاکستری، ابی ، طلایی و مشکی به علاقه مندان عرضه شود اما حالا پس از ۱ماه تعویق سرانجام در هفته ی آینده شاهد رنگ مشکی آنر۹ خواهیم بود . علاقه مندان زیادی رنگ مشکی را به عنوان زیباترین و جذاب ترین رنگ در نظر دارند .

از نظر قیمتی نسخه مشکی آنر۹ اختلافی با دیگر رنگ ها نخواهد داشت . طبق آمار هواوی ، آنر۹ در ماه گذشته حدود ۱ میلیون فروش داشته است واین ارقام برای یک گوشی میان رده بسیار خوب تلقی می شود علاوه بر اینکه مدت زیادی از عرضه آن نگذشته است ممکن است در ماه های آینده فروش این گوشی چند برابر شود .

 نظر شما در مورد گوشی های سری آنر هواوی چیست ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *